Zbiornik uśredniający na ścieki mleczarskie w Koninie

Opis techniczny

Płaszcz zbiornika został wykonany w konstrukcji stalowej skręcanej na śruby, a jego blachy zabezpieczono dodatkowo powłoką epoksydową. Od zewnątrz jest on ocieplony wełną mineralną o grubości 100 mm. Elewację zewnętrzną zbiornika wykonano z blachy trapezowej T18DR o grubości 0.7 mm w kolorze RAL 5010 i 7035, natomiast dach – z laminatu TWS w kolorze   RAL 5010 w kształcie stożka ściętego o nachyleniu pobocznicy 15°. Zbiornik wyposażony jest w dwie drabiny zewnętrzne z pomostami obsługowymi w poziomie dachu zlokalizowane na wprost włazów dachowych.

Zbiornik uśredniający na ścieki mleczarskie w Kaliszu

Opis techniczny

Płaszcz zbiornika został wykonany w konstrukcji stalowej skręcanej na śruby. Jego blachy zabezpieczono warstwą epoksydową, a od zewnątrz został ocieplony wełną mineralną o grubości 100 mm. Elewacja zewnętrzna zbiornika wykonana jest z blachy trapezowej T18DR o grubości 0.7 mm w kolorze RAL 5010 i 7035, natomiast dach – z laminatu TWS w kolorze  RAL 5010 w kształcie stożka ściętego o nachyleniu pobocznicy 15°. Zbiornik wyposażony jest w dwie drabiny zewnętrzne z pomostami obsługowymi w poziomie dachu. Są one zlokalizowane na wprost włazów dachowych.

Zbiornik na reaktor w Kaliszu

Opis techniczny

Płaszcz zbiornika został wykonany w konstrukcji stalowej skręconej na śruby, natomiast jego panele – ze stali nierdzewnej. Zbiornik od zewnątrz ocieplono wełną mineralną o grubości 100 mm. Elewacja zewnętrzna zbiornika wykonana jest z blachy trapezowej T18DR o grubości 0.7 mm w kolorze RAL 5010 i 7035. Zbiornik wyposażono w drabiny zewnętrzne łączące pomosty obsługowe wykonane ze stali nierdzewnej.